Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 910 199 166

Vyhľadávanie

V ponuke je 246 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Zoznam nehnuteľností

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI DOLINKA, OKR. V. KRŤÍŠ

Cena:
75 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Veľký Krtíš
Obec: Dolinka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 276 m2
Plocha pozemku: 4412 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 100100
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

AAA-real, ponúka EXKLUZÍVNE ( LEN U NÁS ) na predaj TEHLOVÝ rodinný dom, v prihraničnej obci Dolinka, okres Veľký Krtíš. Na rovinatom slnečnom pozemku sú postavené dva rodinné domy - bytové budovy označené súpisným číslom ( žltý, biely ), ďalej letná kuchyňa ako nebytová budova označ. súpisným číslom ( modrý ) a garáž. Vyššie uvedené nehnuteľnosti sú postavené na pozemku o celkovej rozlohe 4.412 m² ( Zastavaná plocha a nádvorie – 1297 m², záhrada 3115 m² , celková úžitková plocha 276,92 m² ).Popis nehnuteľností: Pri vstupe po ľavej strane sa nachádza rodinný dom ( žltý ), ktorý bol v minulosti zrekonštruovaný počnúc zateplením ( 50 cm múry + 7 cm tepelná izolácia ), MASLEN plechovou strešnou krytinou, plastovými oknami, vystierkovaním. Na vykurovanie slúžia plynové gamatky v 3 izbách. Má vlastnú sprchu, bojler a WC je napojené na žumpu č. 1. Úžitková plocha 130,55 m². V zadnej časti sa nachádza komora s rebríkom na povalu + dreváreň. RD na pravo – odkladací priestor s elektrikou ( biely ). Úžitková plocha 69,66 m².Na dvore v pravo ( modrý ) sa nachádza letná kuchyňa s plynovým sporákom, špajzou, veľkou obývačkou a ďalšou samostatnou kúpeľňou s vaňou, bojlerom a WC napojenou na žumpu č. 2. Na vykurovanie slúžia plynové gamatky. Nehnuteľnosti sú napojené na verejný vodovod. Studňa je v dosahu na dvore, Kanalizáciu obec iba plánuje. Úžitková plocha 52,21 m².2 TERASY. Samostatná murovaná garáž pre jedno garážové státie s rozlohou 24,5 m².Ponuka novému majiteľovi poskytuje 2 samostatné bytové jednotky ( možnosť prenajímať v prípade investičného potenciálu, alebo dve nezávislé rodiny ).Aktuálny stav jednotlivých častí rodinného domu má dve výhody: nezakrýva nedostatky a vykonaná rekonštrukcia, zmena dispozície bude v plnej miere zodpovedať budúcemu majiteľovi !Obec sa nachádza 12 km od hraničného prechodu s MR, Šahy 19 km, V. Krtíš 30 km. Je v dobrej finančnej kondícii, nachádza sa tu škôlka, multifunkčného ihrisko s umelým trávnikom, futbalové ihrisko. Obec je známa aj včelárskou tradíciou, AGRO turistikou. Výhodná poloha pre vinič – slnko celý deň. V zadnej časti záhrady sa nachádza murovaná pivnica vid. foto. Kompletná občianska vybavenosť vrátane základnej školy, pošty je dostupná v obci Vinica, ktorá je vzdialená na 4 km. Vstup na pozemok je zabezpečený elektrickou kovanou bránou zn. HORMAN na diaľkové ovládanie + bránička. V dosahu 380 V zásuvka. DSL internet T com. Benefitom je tiché prostredie s ústretovými susedmi - mimo hlavnej cesty.

Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Cena nehnuteľnosti 75 000 €

Informácie a obhliadky Slavomír Gemer, mobil: 0908 911 146. Kompletnú aktualizovanú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK

A A A Real

Dolná 19

974 01 Banská Bystrica

Slovenská republika  

Maklér:

makler
Maklér:Slavomír Gemer
Telefón:+421908911146
E-mail:gemer.aaareal-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
REZERVOVANÝ ! NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

REZERVOVANÝ ! NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Domy a vily, Rodinný dom Rakytovská cesta, Banská Bystrica
Pekný rodinný dom v obci Bacúch

Pekný rodinný dom v obci Bacúch

Domy a vily, Rodinný dom Bacúch (okres Brezno)
EXKLUZÍVNE –Na predaj 6izbový dom v tichej lokalite.

EXKLUZÍVNE –Na predaj 6izbový dom v tichej lokalite.

Domy a vily, Rodinný dom polomka, Polomka (okres Brezno)