Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 910 199 166

Vyhľadávanie

V ponuke je 567 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Zoznam nehnuteľností

REZERVOVANÉ - Exkluzívne rodinne domy na predaj

Cena:
94 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Turová
Ulica: Turová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 186 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 8259
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

AAA real, exkluzívne ponúka na predaj súbor dvoch rodinných domov v malebnej obci Turová cca 7 km od Zvolena.

V ponuke je komplex dvoch klasických vidieckych rodinných domov s výmerami ( prvý dom – celková výmera zastavanej plochy a záhrady 797 m2 a druhý dom celková výmera zastavanej plochy a záhrady - 889 m2 ). Z dvora sa prechádza do veľkej záhrady s ovocnými stromami pozostávajúcej z dvoch parciel, ktoré sú oddelené z časti plotom.. Rodinné domy sú samostatne stojace z troch strán, z jednej strany sú postavené v jednostranej zástavbe s hospodárskou časťou – šopou, so samostanými prípojkami vody, plynu a elektriny.

Rodinné domy sú postavené v zastavanom území obce v rovinnom teréne. Prvý dom č. 34 je prístupný po pevnej komunikácii a druhý dom č. 33 je prístupný cez dvor prvého domu. Záhrada je v miernom svahu. Domy sú postavené štítom ku komunikácii. Vstup do dvora je cez bránu od komunikácie. Pred prvým domom je predzáhradka. Pozemok je oplotený.

Rodinné domy sú kamenné, nepodpivničené s jedným nadzemným podlažím, majú sedlovú strechu, pôdorysný tvar je obdĺžnikový. Prvé nadzemné podlažie je do prvého domu č. 34 prístupné priamym vstupom a do druhého domu č. 33 cez novopristavanú verandu.

Dispozičné riešenie:

Vstup je do kuchyne. Z kuchyne je prístupná predná a zadná izba, za ňou sociálna časť. Sociálna časť je prestavaná komory a pozostáva z kúpeľne s WC a komory. V prvom dome bola kúpeľňa vstavaná okolo roku 1988, v druhom dome takžiež a v roku 2007 bola opäť čiastočne kompletne zrekonštruovaná. Obidve si vyžadujú rekonštrukciu.

Konštrukčné riešenie a vybavenie:

Rodinné domy majú základy bez izolácie. Obvodové murivo je hrubé 60 cm z kameňa. Krov je valbový, krytina je škrydľová. Klampiarske konštrukcie sú úplné, žľaby a zvody, parapety. Vonkajšie omietky sú vápenné. Kúpeľňa je obložená keramickým obkladom. Pôvodné okná sú vymenené za eurookná s izolačnými dvojsklami. Podlahy v prednej izbe sú doskové, v zadnej izbe betónové s poterom, v kuchyni betónové s keramickou rustikálnou dlažbou. V druhom dome č. 33 je v prednej a zadnej izbe plávajúca podlaha s rustikálnym vzorom. Vykurovanie je v prednej izbe kachlovou pecou na tuhé palivo a plynovými gamatkami, v kuchyni kachlovým sporákom na tuhé palivo a v zadnej izbe plynovými gamatkami. Elektroinštalácia je svetelná i motorická s automatmi. Rozvody vody sú na studenú vodu a v druhom dome č. 34 aj na teplú teplú vodu z elektrického bojlera. Odpad z kúpeľne s WC je riešený trojkomorvým septikokm.

Rodinné domy sú využívané od roku 1928. Prvý dom č. 34 prešiel čiastočnou modernizáciou v roku 1988 – kúpeľňa s WC a komora, elektroinštalácie, septik, v roku 1998 – eurookná, plynofikácia, dlažba v kuchyni. Druhý dom č. 33 prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 1988 – kúpeľňa s WC, komora, septik, v roku 1998 – plynofikácia a v roku 2007 – eurookná, prístavba – veranda, nové vchodové dvere, nové omietky, podhľady v izbách i v kuchyni, nová elektkroinštalácia, podlahy, dlažba v kuchyni a čiastočná rekonštrukcia kúpeľne s WC.

Nehnuteľnosti sú vhodné na bývanie, mimoriadne vhodné na oddelené bývanie dvoch generácií, resp. na bývanie a na podnikanie alebo rekreáciu. Okolie je vhodné na turistiku ako i na cyklovýlety. Pešo cca 3km je možné prejsť na Kováčovú.

Cena nehnuteľnosti: 94 000 €. Ihneď voľné. Informácie a obhliadky : Juraj Kašinský telefónne čislo 0907 812 293 prípadne mailom kasinsky.aaareal-ZVNC-gmail.com . Kompletnú aktualizovanú ponuku nehnuteľností nájdete na našej stránka www.aaa-real.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Peter Skubenič
Telefón:0910199166
E-mail:peter-ZVNC-aaa-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
NA PREDAJ krásny bungalov neďaleko Bratislavy

NA PREDAJ krásny bungalov neďaleko Bratislavy

Domy a vily, Rodinný dom Viedenská cesta, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)
NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Domy a vily, Rodinný dom Rakytovská cesta, Banská Bystrica
Na predaj - Rodinný dom na Donovaloch

Na predaj - Rodinný dom na Donovaloch

Domy a vily, Rodinný dom Hanesy, Donovaly (okres Banská Bystrica)